Equip Patchcord wodowy MTP - MTP, Multimode OM4, 15m (25555707)

1191.12€
ID:1269516
Kods:25555707
Grupa:Vadi, kabeļi un adapteri
Ražotājs:EQUIP
Atlikums piegādātāju noliktavā:10
Piegādes termiņš no piegādātāja noliktavas: 5-10 darba dienas
Sīkākai informācijai par produktu:Tel.: 22337759, 27000511,
Ē-pasts: info@eltek.lv