RUSSELL HOBBS Retro 21680-56 *IR UZ VIETAS!* Ribbon Red

42.50€
ID:25568
Artikuls:HKRUSTO21680560
Kods:Retro 21680-56
Grupa:Virtuvei - mazā sadzīves tehnika
Ražotājs:RUSSELL HOBBS
Atlikums piegādātāju noliktavā:1
Piegādes termiņš no piegādātāja noliktavas: 1 darba dienas
Sīkākai informācijai par produktu:Tel.: 22337759, 27000511,
Ē-pasts: info@eltek.lv
RažotājsRussell Hobbs
Tostu skaits 2
Šķēlīšu automātiskā padeve 
Korpusa materiāls Nerūsējošs tērauds
Drupaču paplāte
Atsaldēšanas funkcija
Regulējami grauzdēšanas līmeņi
Citas funkcijasAtkārtota sakarsēšana
 Darbības apturēšana
KrāsaNerūsējošā tērauda/Sarkana

Lai kādas tostermaizes jums patiktu, Retro Ribbon sarkanā 2 šķēļu tostera šikais retro dizains sniedz jums pilnu kontroli. Gan viegli brūnganas, gan dziļi zeltainas – vienkārši iestatiet regulējamo brūnuma kontroli un izbaudiet savu perfekto tostermaizi. Tam ir pat atjautīgs laika atskaites rādītājs, lai jūs zinātu, cik ilgi maizīte vēl gatavosies.

Mēs, Russell Hobbs, saprotam, ka tostermaizes parasti tiek ēstas brokastu laikā, kas ir viens no svarīgākajiem un aizņemtākajiem dienas periodiem. Tāpēc, ja jūsu virtuvē no rītiem valda steiga un nevaļa, jūs novērtēsiet Retro tostera ātrākas tostēšanas tehnoloģiju, kas piedāvā līdz 65% ātrāku tostēšanu*.
Retro tosterim ir arī 'lift and look' funkcija, lai jūs varētu redzēt, kā apbrūninās jūsu maize, neapturot ciklu.

Šim lieliskajam tosterim ir arī maizīšu sildītājs – kruasāniem, bagetēm un bulciņām. Un, kad runa ir par virsmu uzturēšanu tīrībā, iebūvētā drupaču paplāte noķers visus krikšus un drupatas, un to ir viegli izslidināt un ērti iztukšot.

Atcelšanas, saldētas maizes un atsildīšanas funkcijas
Ar šīm parocīgajām funkcijām jūsu rokās ir absolūta kontrole. Jūs varat tostēt maizi, kas tikko izņemta no saldētavas, neatkausējot to. Jūs varat arī atsildīt savu maizi vai atcelt tostēšanas procesu.

Tostēšanas indikators
Retro tostera indikators ir īpaša funkcija ar praktisko pielietojumu - tas uzrāda tostermaizītes pagatavošanai nepieciešamo laiku izvēlētajā brūnuma režīmā.